Strona główna » Wysyłka

Wysyłka

      
W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług współpracujemy z renomowaną i popularną firmą kurierską DPD.
 

Koszty wysyłki firmą kurierską DPD: (Polska) Przedpłata: 15 zł (termin dostawy 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.)
Płatność przy odbiorze: 17 zł (termin dostawy 1-2 dni robocze od momentu wysyłki.)
 
Koszty wysyłki firmą kurierską DPD: (Kraje zagraniczne w Unii Europejskiej) Przedpłata: 125 zł (termin dostawy 2-5 dni robocze od momentu wysyłki.)
Koszty wysyłki Pocztą Polską: (Kraje zagraniczne m.in. Kanada, Stany Zjednoczone) Przedpłata: paczka do (3 kg) 200 zł (termin dostawy 2-5 dni robocze od momentu wysyłki.)
Przedpłata: paczka do (5 kg) 300 zł (termin dostawy 2-5 dni robocze od momentu wysyłki.)

Większe paczki wyceniamy indywidualnie.
 

Gdy tylko przesyłka zostanie wysłana, powiadomimy o tym drogą e-mailową. Otrzymają Państwo także numer przesyłki, aby można było na bieżąco śledzić stan dostawy.

Po zatwierdzeniu zamówienia oraz z chwilą wpłynięcia środków na rachunek sprzedawcy następuje realizacja zamówienia, która trwa od 1 do 2 dni roboczych. Jednak większość przesyłek wysyłanych kurierem DPD, dostarczana jest następnego dnia na podany adres.

Kurierska przesyłka zagraniczna (na terenie Europy w wybranych krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy z wyłączenie Busingen, Słowacja, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Irlandia Północna - z wyłączeniem wysp Guersney i Jersey).


Zabezpieczenie przesyłki
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie i w jak najkrótszym czasie. Wszystkie nasze produkty są starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami.


Przejdź do strony głównej
KONTAKT
 • M.Pelczar Chocolatier 38-420 Korczyna, ul. Rynek 18 woj. Podkarpackie sprzedaz@mpelczar.pl

  Obsługa Sklepu Internetowego:
  Magdalena Niemczyk
  tel +48 733 677 749
  Godziny pracy sklepu
  Pn-Pt: 7:00 – 15:00
 • +48 733 677 749
 • sprzedaz@mpelczar.pl

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Copyright © 2023 | M.Pelczar | Chocolatier