Strona główna » Gwarancja świeżości i jakości

Gwarancja świeżości i jakości

Firma M. Pelczar Chocolatier oferuje produkty ręcznie robione, na najwyższym poziomie, z najlepszych naturalnych surowców i najwyższej jakości czekolady. Produkty opuszczające naszą firmę są zawsze kontrolowane pod względem świeżości i jakości. 

Ponieważ wysoka temperatura oraz duża wilgotność wpływają niekorzystnie na naturalne wyroby czekoladowe, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób przechowywania produktów czekoladowych, wskazany na etykietach lub opakowaniach. Wyroby z czekolady są kruche i pomimo licznych zabezpieczeń - w postaci opakowania zewnętrznego oraz kartonika wysyłkowego – mogą, ze względu na rodzaj dostawy, ulec ukruszeniu lub ułamaniu, co nie obniża ich walorów smakowych.

Oferowane przez nas produkty nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów, zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników.  Znaczna większość wyrobów czekoladowych oferowanych na rynku, ma nie wiele wspólnego z dobrą czekoladą. W celu obniżenia ich kosztów produkcji , często dodawane są tłuszcze roślinne i sztuczny aromat wanilina, które obniżają jej walory smakowe i jakościowe. Nasza czekolada w swoim składzie posiada masło kakaowe i naturalną wanilie Bourbon, co nadaje jej niepowtarzalny smak i aromat.

W trosce o Państwa satysfakcję i zadowolenie pakujemy czekoladowe produkty bardzo dokładnie i dokładamy wszelkich starań żeby nasze wyroby dostarczyć Państwu w stanie nienaruszonym.


Przejdź do strony głównej
KONTAKT
 • M.Pelczar Chocolatier 38-420 Korczyna, ul. Rynek 18 woj. Podkarpackie sprzedaz@mpelczar.pl

  Obsługa Sklepu Internetowego:
  Magdalena Niemczyk
  tel +48 733 677 749
  Godziny pracy sklepu
  Pn-Pt: 7:00 – 15:00
 • +48 733 677 749
 • sprzedaz@mpelczar.pl

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Copyright © 2023 | M.Pelczar | Chocolatier