Strona główna » Podkarpacka Nagroda Gospodarcza XVIII EDYCJA

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza XVIII EDYCJAPrezentujemy nasze kolejne osiągnięcie! Statuetką oraz tytułem laureata w kategorii NAJLEPSZY PRODUKT zostały nagrodzone nasze czekolady z linii Premium!

Prestiżowe nagrody

„Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” to Konkurs z tradycją i prestiżem w dziedzinie inicjatyw gospodarczych
Przyznane nagrody świadczą o wysokiej jakości, dlatego też wspieranie i promowanie najlepszych firm z regionu jest naszą wspólną troską.

O nagrodzie

Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. To również promowanie rozwoju gospodarczego województwa poprzez prezentację firm o najbardziej pożądanym wizerunku gospodarczym. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Najlepsza firma

Laureaci i ich sukcesy w wielu dziedzinach to najlepszy dowód na to, iż firmy biorące udział w Konkursie to znamienita reprezentacja najlepszych przedsiębiorstw w tej części Polski. Stosując profesjonalne metody zarządzania, nowoczesne i innowacyjne technologie, ukierunkowują dzięki temu na potrzeby klienta

     

 
Przejdź do strony głównej
KONTAKT
 • M.Pelczar Chocolatier 38-420 Korczyna, ul. Rynek 18 woj. Podkarpackie sprzedaz@mpelczar.pl

  Obsługa Sklepu Internetowego:
  Magdalena Niemczyk
  tel +48 733 677 749
  Godziny pracy sklepu
  Pn-Pt: 7:00 – 15:00
 • +48 733 677 749
 • sprzedaz@mpelczar.pl

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Copyright © 2023 | M.Pelczar | Chocolatier