Strona główna » Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2020

Podkarpacka Nagroda Gospodarcza 2020XIX edycja Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” 2020.
Nasza Firma została laureatem tegorocznej edycji w kategorii "Najlepszy produkt".

 
Centrum Promocji Biznesu w Rzeszowie wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego i Wojewodą Podkarpackim zorganizowało po raz 19 konkurs Podkarpacka Nagroda Gospodarcza. To platforma, która wskazuje dynamiczne podmioty gospodarcze z niespotykanym potencjałem oraz podkreśla ich działalność na rzecz atrakcyjności Podkarpacia. Nagrodzeni uczestnicy oceniani są pod względem wielu czynników.

Wśród tegorocznych laureatów kategorii Najlepsze Produkty znalazły się Kosmiczne Praliny od naszego M.Pelczar Chocolatier. Te wyjątkowe praliny to autorski pomysł Mistrza Cukiernictwa Mirosława Pelczara. Każda z pralin skrywa unikatowy smak i przedstawia inną planetę. Ten słodki Układ Słoneczny to produkt, z którego jesteśmy dumni. Jest nam niezmiernie miło, że Praliny Kosmiczne zostały wyróżnione w taki sposób i są czekoladową dumą nie tylko naszego Chocolatier, ale także Podkarpacia. Serdecznie dziękujemy za wyróżnienie!

Galeria zdjęć

 


 

Materiał wideo
 
Przejdź do strony głównej
KONTAKT
  • M.Pelczar Chocolatier 38-420 Korczyna, ul. Rynek 18 woj. Podkarpackie sprzedaz@mpelczar.pl

    Obsługa Sklepu Internetowego:
    Magdalena Niemczyk
    tel +48 733 677 749
  • +48 733 677 749
  • sprzedaz@mpelczar.pl

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Copyright © 2022 | M.Pelczar | Chocolatier