» Upominki firmowe

Upominki firmowe

Jeśli organizujecie Państwo spotkanie firmowe, konferencje, szkolenie lub szukacie prezentu dla Klientów, Partnerów Biznesowych i Pracowników, to nie możecie pominąć szerokiej palety naszego asortymentu: ręcznie robionych pralin, czekolad i innych wyrobów czekoladowych. Na czekoladzie możemy umieścić każde firmowe logo lub dowolny napis. Oferujemy produkty ręcznie robione z najwyższej jakości czekolady i najlepszych naturalnych składników. Prezenty z czekolady poza swoją uniwersalnością, są również upominkami niezobowiązującymi a to w przypadku prezentów biznesowych kluczowa cecha. Czekolada najwyższej jakości to idealny upominek jako podziękowanie dla Klientów, Partnerów Biznesowych, Współpracowników. Oferujemy szeroką gamę upominków firmowych dopasowanych do Twoich potrzeb. Czekoladę kochają prawie wszyscy dlatego tak chętnie się nią obdarowujemy, czekolada buduje sympatie i jest eleganckim prezentem na wszystkie okazje. 
 

Zamówienie:

Jeśli jesteś zainteresowany napisz do nas na adres: biuro@mpelczar.pl lub skontaktuj się telefonicznie:  +48 605 577 749 

Personalizacja

Praliny z logo

Na życzenie naszych klientów, tworzymy pralinki w dowolnym smaku, z indywidualną grafiką. Praliny z logo Twojej firmy jako niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju słodkości zostaną w pamięci Twoich klientów na długo.
 


Opakowanie czekolady z logo
Personalizowane opakowania czekolady


 


Czekoladowe wizytówki firmowe
Jesteśmy w stanie przygotować indywidualne, czekoladowe wizytówki lub umieścić na czekoladzie dowolną grafikę czy napis.

 
Opakowanie pralin z logo
Personalizowane opakowania na praliny
 
Opakowania drewniane z logo
Indywidualna personalizacja wykonana techniką laserową na wierzchu szkatułki, a w środku najlepsze pralinki ręcznie robione, idealny prezent dla firm


 


Słodki catering
Jeśli organizujesz konferencję, spotkanie firmowe, bankiet, lub inną imprezę, to nie może na niej zabraknąć naszych ręcznie robionych pralin.

 Figurki z czekolady lub karmelu
 

Zamówienie:

Jeśli jesteś zainteresowany napisz zamówienie na adres: biuro@mpelczar.pl lub skontaktuj się telefonicznie:  +48 605 577 749 

 


Przejdź do strony głównej
KONTAKT
  • M.Pelczar Chocolatier 38-420 Korczyna, ul. Rynek 18 woj. Podkarpackie biuro@mpelczar.pl tel 605577749, 607996333
  • +48 605 577 749
  • sklep@mpelczar.pl

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

 
Copyright © 2018 | M.Pelczar | Chocolatier