CENY I TERMINY DOSTAW

W celu zapewnienia jak najlepszej jakości usług współpracujemy z renomowaną i popularną firmą kurierską DPD.

SPOSÓB DOSTAWY

PRZEDPŁATA

PŁATNOŚC PRZY ODBIORZE

ORIENTACYJNY CZAS DOSTAWY

Firma kurierska DPD

13 zł

17 zł

1-2 dni roboczych od momentu wysłania ze sklepu

Firma kurierska DPD (zamówienia powyżej 150 zł)

gratis

gratis

1-2 dni roboczych od momentu wysłania ze sklepu

Kurierska przesyłka zagraniczna

125 zł

brak

2-5 dni roboczych w zależności od wybranego kraju


W przypadku zamówień powyżej 150 zł przesyłka gratis.

Gdy tylko przesyłka zostanie wysłana, powiadomimy o tym drogą emailową. Otrzymają Państwo także numer przesyłki, aby można było na bieżąco śledzić stan dostawy.

Po zatwierdzeniu zamówienia oraz z chwilą wpłynięcia środków na rachunek sprzedawcy następuje realizacja zamówienia, która trwa od 1 do 2 dni roboczych. Jednak większość przesyłek wysyłanych kurierem DPD, dostarczana jest następnego dnia na podany adres.

Kurierska przesyłka zagraniczna (na terenie Europy w wybranych krajach: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Francja, Holandia, Irlandia, Litwa, Łotwa, Luksemburg, Niemcy z wyłączenie Busingen, Słowacja, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania i Irlandia Północna - z wyłączeniem wysp Guersney i Jersey).


Zabezpieczenie przesyłki
Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty dotarły do Państwa w nienaruszonym stanie i w jak najkrótszym czasie. Wszystkie nasze produkty są starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. W celu zapewnienia idealnej temperatury transportu dla naszych produktów, w ciepłe dni dodajemy dodatkowe opakowanie termiczne lub specjalne chłodziwo, które gwarantuje utrzymanie produktu w idealnym stanie, niezależnie od temperatury otoczenia. Dostarczana w tym opakowaniu czekolada rozpuści się dopiero w Twoich ustach.


 
 

Copyright © M.Pelczar Chocolatier